Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalin në shesh asetet bombastike

Bota e Yjeve

Bebe Rexha vishet vetëm me një rrjetë transparente, i dalin në shesh asetet bombastike

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 06:18
Bebe Rexha

Bebe Rexha solli këngën “Baby I’m Jealous” në bashkëpunim me reperen e famshme Doja Cat një javë më parë dhe kënga e saj u bë menjëherë virale.

Deri tani “Baby I’m Jealous” ka grumbulluar 20 milionë vieës dhe për të festuar shikueshmërinë e lartë të këngës Bebe Rexha pozoi me veshje provokuese.

Këngëtarja me origjinë shqiptare publikoi në rrjetet sociale një foto me një bluze të bardhë, me një prerje anësore që i zbulonte gjoksin bombastik.

Image
Bebe Rexha

“Duke festuar 20 milionë view në ‘Baby I’m Jelaous’, ju faleminderit”- shkroi ajo, krahas fotos ku duket mjaft joshëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat