Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës me pozat e fundit

Bota e Yjeve

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës me pozat e fundit

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 17:02
Demi Rose

Ajo është një ndër modelet më provokuese.

Demi Rose, ka ditur gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me pozat sensuale dhe trupin perfekt.

Modelja numëron më shumë se 15 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, nga ku shpesh ndan foto me ndjekësit.

Së fundmi, modelja ndau një foto me ndjekësit, ku lokacioni janë Maldivet, dhe Demi duket se po i shijon pushimet e gjata.

Ajo pozon me bikini, duke zbuluar një pjesë të madhe të trupit dhe duke mos i lënë vend imagjinatës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat