Nga kush po fshihet Selena Gomez?

Bota e Yjeve

Nga kush po fshihet Selena Gomez?

Nga: H.O. Më: 27 tetor 2020 Në ora: 09:38
Selena Gomez

Selena Gomez u pa në Malibu të hënën në mbrëmje me disa miq derisa po shijonte vendin e famshëm Nobu.

Aktorja dhe këngëtarja 28 vjeqare kishte marrë gjithë vëmendjen derisa po dilte nga makina e saj e veshur me një pallto tigër me gëzof./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat