Kardashianet 'shtegtojnë' në vende të nxehta, fotot e tyre janë 'përvëluese'

Bota e Yjeve

Kardashianet 'shtegtojnë' në vende të nxehta, fotot e tyre janë 'përvëluese'

Nga: H.O. Më: 27 tetor 2020 Në ora: 09:51
Kourtney Kardashian

Ajo duket se është bashkuar me motrën e saj Kim Kardashian në një vend tropikal pasi festoj ditëlindjën e 40-të javën e kaluar.

Dhe Kourtney Kardashian dukej sikur e donte secilin sekondë të qëndrimit të saj atje, derisa ka postuat foto mahnitëse me bikine në Insta Storie të hënën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat