Publikohen fotot provokative nga festa e "ҫmendur" e Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Publikohen fotot provokative nga festa e "ҫmendur" e Kim Kardashian

Nga: H.O. Më: 28 tetor 2020 Në ora: 09:54
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka qenë në shënjestër të reagimeve që kur zbuloj se në ditëlindje e saj të 40-të në një ishull privat shkoj me miqtë e saj të ngushtë dhe anëtarët e familjes mes COVID-19.

Por përkundër kritikave, ylli i KUWTK vazhdoj të ju jap ndjekësve një ekstavagancë të saj përmes disa fotove nga ditëlindja e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat