Aktorja më e bukur në botë martohet në ceremoni sekrete

Bota e Yjeve

Aktorja më e bukur në botë martohet në ceremoni sekrete

Nga: H.O. Më: 29 tetor 2020 Në ora: 21:28
Scarlet Johansson

Scarlet Johansson dhe i fejuari i saj Colin Jost janë kurorëzuar gjatë një ceremonie sekrete.

Aktorja 35 vjeqare e Black Widow dhe ylli 38 vjeqar u martuan gjatë fundjavës, pasi janë fejuar në maj të vitit 2019, sic bëhet e ditur./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat