Aktorja "seksi" shfaqet topless, kishte kaluar një vit të vështirë

Bota e Yjeve

Aktorja "seksi" shfaqet topless, kishte kaluar një vit të vështirë

Nga: H.O. Më: 29 tetor 2020 Në ora: 21:38
Cara Santana

Ajo e ka kaluar një vit shumë të vështirë kur i dha fund një marrëdhënie dhe vdekjes së qenit të saj, gjatë pandemisë globale.

Por Cara Santana pranoj se është optimiste për vitin e ri pavarësisht sfidave që ka kaluar, kur pozoj për kopertinën e revistës LaPalme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat