Këngëtari shqiptar po bëhet baba – flet për anulimin e dasmës së madhe

Bota e Yjeve

Këngëtari shqiptar po bëhet baba – flet për anulimin e dasmës së madhe

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 07:55
Burim Hoxha dhe Dafina

Shpërthimi i pandemisë, anuloi edhe gëzimet e ahengjet e shumë familjeve, si në rastin e këngëtarit të mirënjohur, Burim Hoxha.

Hoxha zbuloi për Prive, se ai dhe bashkëshortja e tij Dafina, kishin planifikuar një dasmë të madhe me 600 të ftuar, por si pasojë e pandemisë, çifti u detyruan të shtyjnë ditës e dasmës, që tani ka mbetur e pacaktuar.

Duke mos dashur të bien ndesh me kufizimet e pandemisë, çifti kanë vendosur, që gëzimin ta ndajnë me anë të fotografive, që së pari po i publikon Prive.

Për grimin e nuses u kujdes makeup artisti, Arbër Bytyqi, ndërkaq foto si nuse e dhënder i shrep fotografi Norik Uka.

Ky nuk është lajmi i vetëm që çifti ndanë; Burimi dhe Dafina po bëhen prindër për herë të parë, ashtu sic zbuluan për Prive, se janë në pritje të ëmbël. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat