Yjet që respektuan distancën shoqërore mbrëmë

Bota e Yjeve

Yjet që respektuan distancën shoqërore mbrëmë

Nga: H.O. Më: 16 nëntor 2020 Në ora: 13:31
Jennifer Lopez

Tifozët u ndanë në grupe virtuale për të siguruar që yjet e tyre të prefereuara nga filmat, televizonet ose muzika gjatë 46 vjetorit të Annual E! People Choice Awards të dielën në mbrëmje.

Dhe shumë nga të nominuarit, duke përfshirë edhe Jennifer Lopez, Demi Lovato dhe Mandy Moore, në tapetin e kuq u shfaqën përpara ceremonisë përpara se të drejtoheshin në Santa Monica./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat