Kastrati pyetet për pozën me bukuroshen, ua sjellim edhe disa poza atraktive të saj

Bota e Yjeve

Kastrati pyetet për pozën me bukuroshen, ua sjellim edhe disa poza atraktive të saj

Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 11:08
Lirim Kastrati

Një foto e Lirim Kastratit krah një vajza zeshkane ka ngjallur spekulime për një lidhje të mundshme mes dyshes,

Raportohej se ajo është e dashura e tij, pa bërë të ditur identitetin e vajzës mirëpo bazuar në Instagram mësohet se ajo është kroate.

Në ndërkohë, pas ndeshjes së Kosovës kundër Moldavisë, në të cilën Kastrati e shënoi golin e fitores, sulmuesi i Dinamo Zagrebit, ai u pyet edhe lidhur me bukuroshen zeshkane.

Kastrati u shpreh se është fokusuar në futboll dhe se për jetën private nuk preferon të flas.

“Kam qejf t’i mbaj gjërat private anash. Njerëzit të më njohin përmes futbollit, jo për jetën private”, është shprehur ndër të tjera ai.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndiqet nga një numër i madh i njerëzve. Në vazhdim ua sjellim disa nga pozat atraktive të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat