Jennifer Aniston tregon linjat për 'lakmi'

Bota e Yjeve

Jennifer Aniston tregon linjat për 'lakmi'

Nga: H.O. Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 18:17
Jennifer Aniston

Ajo ka qenë shumë e përkushtuar për një jetë të shëndetshme dhe fiziku i saj është dëshmia më e mirë e përkushtimit të saj.

Jennifer Aniston ka treguar fiikun e saj mahnitës në një xhirim të fushaës së re pasi u bë fytyra e proteinave Vital./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat