Xhensila me dedikim të veçantë për Besin në ditëlindjen e 35-të: Ti që nuk lodhesh kurrë, kraharori paqes aty ku mbështetem pa frikë

Bota e Yjeve

Xhensila me dedikim të veçantë për Besin në ditëlindjen e 35-të: Ti që nuk lodhesh kurrë, kraharori paqes aty ku mbështetem pa frikë

Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 11:35
Xhensila dhe Besi

Komediani dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 35-të.

Dhe me këtë rast, ai pranoi urime të shumta nga miqtë dhe kolegët e tij e po ashtu një dedikim special nuk mungoi as nga partnerja Xhensila Myrtezaj.

Këngëtarja e njohur ka publikuar disa fotografi përkrah Besit në InstaStory, përmes të cilave i dedikon disa fjalë prekëse dhe mjaft romantike.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat