Një 39-vjeçare seksi si Christina Aguilera

Bota e Yjeve

Një 39-vjeçare seksi si Christina Aguilera

Nga: Bota sot Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 11:40
Christina Aguilera

Ajo është një fituese e shumëfishtë e Grammy e cila kohët e fundit ndryshoi menaxhmentin.

Dhe Christina Aguilera shtangu ndjekësit në rrjetet e saj sociale të enjten, kur postoi një selfie e ulur në shkallët e shtëpisë, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 39-vjeçare duket tejet seksi e veshur me një bluzë dhe tuta ngjyrë portokalli.

Me flokët e bardhë të lëshuar, ajo duket joshëse, derisa ekspozon gjoksin./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat