Demi Rose e bën nxehtë, nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

Demi Rose e bën nxehtë, nxjerr gjoksin shpërthyes

Nga: B.S Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 12:32
Demi Rose

Ajo është e njohur për format e saj trupore bombastike.

Dhe duke i pasur, modelja Demi Rose nuk heziton që t’i ekspozojë atë, përcjell Bota sot.

E nxehtë dhe tejet seksi u paraqit të enjten në Ibiza, duke u siguruar që të gjithë sytë të jenë tek ajo.

E veshur në të zeza, Demi ekspozoi gjoksin shpërthyes dhe këmbët.

25 vjeçarja kishte dalë për të xhiruar një fotosesion për PrettyLittleThing, e veshur në të brendshme të zeza dhe çizme të gjata po ashtu të zeza, e sipër mbante një pallto të gjatë të zezë.

Ndryshe, së fundmi ajo është emëruar ambasadore e këtij brendi./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat