Chloe shfaqet seksi pas humbjes në peshë

Bota e Yjeve

Chloe shfaqet seksi pas humbjes në peshë

Nga: B.S Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 12:35
Chloe Ferry

Ajo punoi shumë për të humbur peshë pas izolimit të parë.

Dhe Chloe Ferry publikoi imazhe në Instagram të premten, duke treguar hiret trupore dhe tha se ajo ishte 'shumë e dobët' kur ata e kritikonin atë për "shumë të trashë", përcjell Bota sot.

Ylli i Geordie Shore, 25 vjeç, kishte veshur të brendshme të zeza, derisa pozonte para pasqyrës, ku tregoi rezultatet e humbjes në peshë.

Ajo duket mjaft bukur, me gjoksin seksi dhe barkun e sheshtë./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat