Modelja 'shan' të gjithë kolegët që nisen drejt Dubait për punë

Bota e Yjeve

Modelja 'shan' të gjithë kolegët që nisen drejt Dubait për punë

Nga: H.O. Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 18:26
Sophie Kasaei

Sophie Kasaei ka hedhur hije tek kolegët e saj dhe yjet televizive që janë drejtuar në Dubai gjatë izolimit.

Ylli i Geordie Shore shkroi në Twitter për të tallur të gjithë të famshmit që kanë udhëtuar në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo shkroi: Të gjithë që po shkojnë për punë në Dubai, lë të më ... mua, nuk ka punë atje?/Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat