Ylli i televizioneve ngre temperaturat, pozon totalisht nudo në pishinë dhe në plan të parë vë të pasmet bombastike

Bota e Yjeve

Ylli i televizioneve ngre temperaturat, pozon totalisht nudo në pishinë dhe në plan të parë vë të pasmet bombastike

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 08:04
Georgia Harrison

Georgia Harrison pozoi totalisht e zhveshur para kamerës teksa qëndronte e shtrirë në pishinë nga pushimet në Maldive.

Ylli i televizioneve, e cila është 25 vjeç, tregoi format seksi trupore, ndërkohë që në plan të parë vuri të pasmet bombastikem raporton “The Sun”.

Ajo bëri edhe një postim reflektues teksa theksoi se ishte shumë mirënjohëse për të gjithçka kishte.

Krahas fotove hot, bukuroshja shkruajti:

“Unë thjesht falënderoj universin për gjërat që kam dhe dëshirat e mia le të bëhen realitet”.

Fotot e Georgia-s tërhoqën vëmendjen e shumë fansave, të cilët theksonin se bukuroshja dukej e pabesueshme.

Pavarësisht kësaj, ka edhe nga ata që e akuzojnë se po thyen rregullat e Covid-19 duke udhëtuar jashtë vendit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat