Emily Ratajkowski rikthehet në vendin super luksoz ku kaloi muajin e mjaltit dhe pozoi totalisht e zhveshur. Ja çfarë fotosh realizoi këtë herë

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski rikthehet në vendin super luksoz ku kaloi muajin e mjaltit dhe pozoi totalisht e zhveshur. Ja çfarë fotosh realizoi këtë herë

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 08:51
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ka nxjerrë në pah barkun e rrumbullakosur, teksa është rikthyer tek vendi ku kaloi muajin e mjaltit me partnerin e saj, Sebastian Bear-McClard.

Modelja 29-vjeçare, tashmë është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe foshnja po rritet nga dita në ditë.

Emily dukej më e lumtur se kurrë kur u kthye në vendpushimin ultra-luksoz në Utah, ku shijoi një muaj mjalti romantik me bashkëshortin e saj në 2018.

Emily kujtoi edhe një herë pozat hot që ka realizuar dy vite më parë në këtë vend, teksa pozonte totalisht e zhveshur.

Ndërsa këtë herë, bukuroshja ishte veshur me një palë tuta dhe me reçipeta të bardha.

Pushimet e tyre  thuhet se mund të kenë kushtuar së paku 8,000 dollarë nata.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat