Tayna thekson të pasmet duke pozuar para pasqyrës

Bota e Yjeve

Tayna thekson të pasmet duke pozuar para pasqyrës

Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 20:18
Tayna

Tayna ka ndarë disa Instastory me fansat.

Tayna dihet tanimë se është një ndër emrat më të njohur të estradës shqiptare ku edhe po ka tejet sukses në industrinë e muzikës.

Reperja është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon zhvillime të ndryshme, si nga jeta e përditshme edhe nga ajo e karrierës.

Së fundmi reperja ka ndarë me ndjekësit disa Instastory ku shihet duke pozuar para një pasqyre.

Me siguri se vlen të thuhet Taynës vizitat e shpeshta në palestër nuk po i shkojnë huq sepse ajo vazhdon të duket mjaft bukur dhe me forma trupore mjaft tërheqëse.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat