Yjet që shndritën mbrëmë, përfshihet edhe Dua Lipa

Bota e Yjeve

Yjet që shndritën mbrëmë, përfshihet edhe Dua Lipa

Nga: H.O. Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 09:51
Jennifer Lopez

Jennife Lopez, Dua Lipa dhe Cara delevingne sjellin shkëlqim kur zbulojnë veshjet e tyre të zgjedhura për tapetin e kuq në American Music Awards 2020.

Emrat më të mëdhenj në muzikë ka bërë punën e tyre edhe gjatë mbrëmjes së djeshme në American Music Aëards që u mbajt në Los Anxhelos të dielën.

Dhe shumë nga të pranishmit e kësaj nate, duke përfshirë edhe Jennifer Lopez, Dua Lipa e Cara Delevingne treguan gjithqka nga vetja e tyre derisa u shfaqën ne tapetin e kuq të distancuar nga shoqëria.

Lopez tregoj fizikun e saj me një veshje të shkëlqyeshme argjendi./Bota sot

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat