'Bye Corona'/ Në super formë, Lei Kraja përshëndetet me virusin

Bota e Yjeve

'Bye Corona'/ Në super formë, Lei Kraja përshëndetet me virusin

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 12:43
Lei Kraja

Një javë më parë, moderatorja e njohur Lei Kraja, tregoi se ishte infektuar me Koronavirus.

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo, me anë të disa postimeve në Instastory, ku tregoi se nuk ka mundur të shkojë në studio për të zhvilluar emisionin sportiv.

Por, duket se kjo periudhë i përket së kaluarës, pasi moderatojra e ka mposhtur virusin.

Edhe këtë lajm e bëri të ditur vetë Lei, në rrjetet e saj sociale.

“Bye Corona", shkruan Lei në njërën prej fotove ku ka pozuar e veshur me një bluzë të bardhë dhe syze të zeza.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat