Ja çfarë foto realizon Mihrija dhe sa pëlqime i merr

Bota e Yjeve

Ja çfarë foto realizon Mihrija dhe sa pëlqime i merr

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 14:43
Mihrije Braha

Mihrije Braha është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Që një kohë të gjatë ajo iu ofron ndjekësve të saj imazhe nga më të ndryshmet.

Në imazhin e fundit, me një pozë provokuese ajo pothuajse shtrihet krejt në mes të dhomës.

Si gjithmonë, buzëqeshja në fytyrën e saj nuk mungon asnjëherë.

Image
 
Image
Foto 2.
 
Image
foto 3.
Image
foto 4.

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat