Me poza sensuale dhe provokuese, Rita Ora i vë sërish flakën rrjetit duke vënë në plan të parë gjoksin

Bota e Yjeve

Me poza sensuale dhe provokuese, Rita Ora i vë sërish flakën rrjetit duke vënë në plan të parë gjoksin

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 18:08
Rita Ora

Rita Ora ka ndezur sërish rrjetin me pozat sensuale dhe provokuese në fotot e fundit që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe nga herë të tjera, Rita zgjodhi që fotot t’i realizonte nga një kënd tjetër, pasi këngëtarja me origjinë shqiptare pozoi me kokë poshtë.

E veshur me një body të zi, përveçse theksoi linjat seksi, Rita vuri në plan të parë gjoksin.

Flokët bjondë i kishte mbledhur lart, ndërkohë që kishte përdorur një make up, ku mbizotëronin ngjyrat e tokës, duke e bërë që të dukej shumë natyrale.

Komentet kanë qenë të shumtë dhe nuk ka munguar as ai i nënës së këngëtares, Verës, e cila shkruante: “Të dua zemër”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat