Ava Max zbulon më shumë se ç`duhet me pozat para pasqyrës

Bota e Yjeve

Ava Max zbulon më shumë se ç`duhet me pozat para pasqyrës

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 23:58
Ava Max

Ava Max ka pozuar tërheqëse para pasqyrës.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Ava Max, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ava sot u shfaq pjesërisht e zhveshur në një fotografi të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, ku edhe ka provokuar ata.

Në imazhin e ndarë në Instastory ajo shihet e veshur me një bluzë të bardhë, me pantallona të zi e cila i ka lëshuar aq poshtë sa i shihen të brendshmet dhe gati pjesët intime asaj.

Ajo gjithashtu tregoi se ishte sëmurë pak ditëve të fundit por tashmë po ndihet mjaftueshëm mirë.

Duke vënë në pah linjat atraktive, Ava bëri që e gjithë vëmendja e ndjekësve të saj të kthehet si gjithmonë tek ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat