Jennifer Lopez akuzohet se kopjoj Beyoncen

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez akuzohet se kopjoj Beyoncen

Nga: H.O. Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 07:07
Jennifer Lopez

Përdoruesit e Twitter kanë akuzuar Jennifer Lope se ka kopjuar performancën e Beyonce Drunk In Love, gjatë përformancës në American Music Aëards gjatë të dielës në mbrëmje.

Shikuesit kanë vënë re veshjen dhe flokët që Jennifer u paraqit me Maluma gjatë të dielës, duke e krahasuar atë me performancën e Beyonce Drunk In Love gjatë vitit 2014.

Sidoqoftë, sipas një burimi i dailymail thuhet se pamja është frymëzuar nga Cell Block Tango nga muzikanti në Chicago, pavarësisht se fansat treguan ngjashmëri në performancën e Beyonce dhe burrit të saj Jay Z.

Jennifer Lopez dhe Beyonce kishin flokët dhe stilin e veshjes të njëjtë në këto dy performanca./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat