Kylie Jenner me veshje banjo, por i tregon të gjitha

Bota e Yjeve

Kylie Jenner me veshje banjo, por i tregon të gjitha

Nga: H.O. Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 07:09
Kylie Jenner

Një kostum banjo mund të mos jetë një veshje e rehatshme, mirëpo për Kylie Jenner duket se është.

Në disa foto të shpërndara në Instagram të hënën, 23 vjeqarja bukuroshe qëndroj e shtangur me një palë rroba banjo ekstreme, të prera mbi ije dhe duke zbuluar pjesën më të madhe të belit të saj.

Materali prej kadifeje tregoj qartë pasuritë e saj të bollshme.

Biznismenja bukuroshe pozoj kështu përpara rezidencës së saj me vlerën 36.5 milionë dollarë në Holmby Hills./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat