Jennifer Lopez befason me paraqitjen pa makiazh

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez befason me paraqitjen pa makiazh

Nga: H.O. Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 07:10
Jennifer Lopez

Jenifer Lopez dukej mahnitëse derisa ka shpërndarë një video ku shihet pa makiazh gjatë të hënës.

51 vjeqarja dukej më e re se sa vitet që ka kur është paraqitur vetëm pak orë më pas nga performanca e saj në American Music Aëards.

Me flokët e saj të lidhura si topuz dhe me një mantel të veshur, Lopez ka shpërndarë mesazhe të ëmbla tek fansat e saj në Instagram.

Ndryshe paraqitja e saj në American Music Aëards u përfol shumë pasi ajo u duk shumë herë më e re, pavarësisht moshës./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat