U përfol për ndërhyrje kirurgjikale, Nevina Shtylla flet për operacionet plastike

Bota e Yjeve

U përfol për ndërhyrje kirurgjikale, Nevina Shtylla flet për operacionet plastike

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 11:31
Nevina Shytlla

Nevina Shtylla ka folur për ndërhyrjet kirurgjikale.

Nevina Shtylla është përfolur disa herë për ndërhyrje kirurgjikale, por ajo është shprehur se nuk ka bërë operacione plastike, ndonëse është përballur me trysni, pasi ndihet mirë me veten.

Megjithatë, ajo pranoi se nuk është kundër ndërhyrjeve estetike dhe kirurgjikale për njerëzit që nuk ndihen mirë me veten dhe e kanë të domosdoshme.

“Rrudhat varet sesi të zë pleqëria ndonjëherë, se tek disa njerëz janë edhe të bukura. Unë nuk jam komplet kundra ndërhyrjeve estetike dhe atyre kirurgjikale, ka persona që e kanë të domosdoshme këtë gjë dhe le ti bëjmë, shumë mirë që ekziston dhe është mundësia për të rikuperuar një defekt që mund të kenë. Unë personalisht kam pasur edhe trysni, e kam menduar nëse duhet të bëjë ndonjë ndërhyrje apo jo”, thotë Nevina.

Ishte një postim që më dërguan me gjoksin e bërë, hundën dhe buzët. Gjoksin e zvogëlova se e kisha të madh (qesh). Ndihem mirë me veten time kështu si jam, nëse Zoti do më kishte bërë me një trup tjetër ndoshta edhe do të kisha bërë dy-tre ndryshime,” u shpreh ajo në “E diel”.

Ajo njëherësh njihet edhe si femrat më të bukura shqiptare të ekranit televiziv.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat