Anxhelina zbulon disa sekuenca nga kënga e saj e re

Bota e Yjeve

Anxhelina zbulon disa sekuenca nga kënga e saj e re

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 12:57
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj poston një pjesë të këngës së saj.

Siq edhe kishte paralajmëruar më parë bukuroshja shqiptare do të debutojë fuqishëm në muzikë këtë vit dhe fansat e saj mezi po e presin këtë.

Në fillim vitit këngëtarja e dashur shqiptare tregoi se këngët janë regjistruara tashmë dhe se mesazhet e tyre janë mbi dashurinë e dhimbjen.

Por si duket se momenti ka ardhur dhe kënga e saj e re s’do të vonojë shumë.

Në postimin e fundit në Instagram, Anxhelina ka lajmëruar se projekti i ri do të vijë shumë shpejt, duke ndarë një pjesë të këngës së saj e cila është pëlqyer tej mase nga fansat e këngëtares.

Si duket kjo këngë e Anxhelinës do të jetë në anglisht, ndërsa titullin ajo ende nuk e ka bërë të ditur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat