Agnesa Vuthaj shpenzoi shumë marramendëse vetëm për ‘look’, kaq kushtoi një veshje e saj

Bota e Yjeve

Agnesa Vuthaj shpenzoi shumë marramendëse vetëm për ‘look’, kaq kushtoi një veshje e saj

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 14:54
Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj është njëra ndër vajzat më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Ajo shpesh herë përflitet edhe për jetën e saj private, ndërkaq ajo për këtë pjesë është shumë e rezervuar.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram poston foto shumë të bukura ku tërheq vazhdimisht vëmendjen me pozat e saja, stilin e saj, e dukjen që gjithmonë duket e kuruar deri në detaje të fundit.

Në njërën prej fotove të fundit, ish-missi ka pozuar e veshur me një pallto nga “Louis Vuitton” dhe një çantë “Hermes”.

Faqja “What They Wearin” në Instagram ka zbukuar shifrën e plotë të veshjes së Agnesës, e cila ka çuditur të gjithë me shifrën e shpenzuar.

Palltoja që ajo ka veshur është nga Louis Vuitton i kushtoi (3,600€), çanta Hermes Crocodile Mini Kelly 2 (36,500€), syzet Linda Farroë (1,105€) dhe ora Rolex modeli Lady DateJust 28 (10,300€).

Në total kap shifrën e më shumë se 50 mijë eurove.

Image
Foto 1.
Image
Foto 2.
Image
Foto 3.
Image
Foto 4.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat