Rihanna flet me plot krenari për Adele: Jam shumë e lumtur për ndryshimin e saj

Bota e Yjeve

Rihanna flet me plot krenari për Adele: Jam shumë e lumtur për ndryshimin e saj

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 15:01
Rihana dhe Adele

Këngëtarja me famë botërore padyshim që ka bërë një transformim drastik, ajo ka rënë shumë në pesh duke u dukur kështu më në formë se kurrë.

Kjo gjë i ka pëlqyer shumë edhe mikeshës së saj më të mirë Rihannës, kjo e fundit ka thënë se ajo dukej shumë mirë edhe atëherë por tanimë ka më shumë vetbesim.

“Adele dukej e jashtëzakonshme përpara transformimit dhe tani duket po njësoj, por mund ta shikoni se sa e lumtur duket. Është e qartë se transformimin e bëri për veten dhe jo për tërhequr vëmendjen e dikujt tjetër dhe unë jam shumë e lumtur që shoqja ime ka kaq shumë vetëbesim dhe është e kënaqur”, është shprehur Rihanna.

Të dyja kanë gati një dekadë që janë shoqe të ngushta dhe Rihanna ka treguar më herët se ajo ka marrë pjesë në një event në 2012-tën vetëm për të parë Adele.

Ajo nuk e di se sa thellë e dua. Ajo nuk ja ka idenë. Albumi i fundit 21 më ka prekur shumë”, është shprehur Rihanna disa vite më parë për kolegen e saj.

Ndërkaq Adele ka treguar se ajo është duke punuar shumë në albumin e saj më të ri që do të vi shumë shpejtë.

Fansat po e presin me padurim këtë gjë, poashtu e ftuar në një emision para disa javësh ajo u shpreh se projektin e saj madhështor nuk e ka ende gati, por burime pranë këngëtares kanë treguar se Adele është shumë pranë kompletimit të albumit.

Image
Adele
Image
Adele
Image
Rihana dhe Adele
Image
Adele

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat