“Bota ime”/ Miriami publikon pamjet e ëmbla me dy të vegjlit…

Bota e Yjeve

“Bota ime”/ Miriami publikon pamjet e ëmbla me dy të vegjlit…

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 16:39
Miriam Cani dhe Ameli

Këngëtarja e dashur për publikun, Miriam Cani, ka hequr dorë përkohësisht nga muzika dhe i është përkushtuar totalisht rritjes së dy fëmijëve të saj, Amelisë e Duamit.

Shpesh, këngëtarja bukuroshe ndan me ndjekësit e saj të shumtë moment të ëmbla me dy të vegjlit.

Mëngjesin e sotëm, Miriami ka publikuar në “Instagram”, një video shumë të bukur, ku në plan të parë janë fëmijët.

Fillimisht shfaqet Duami, i cili luan me këngëtaren, ndërsa Ameli shihet e shtrirë në divan.

“Bota ime”, shkroi Miriami krahas videos së publikuar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat