Noizyn e befasojnë një grup fansash në rrugë

Bota e Yjeve

Noizyn e befasojnë një grup fansash në rrugë

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 17:44
Noizy

Noizy pranoi befasinë më të bukur nga fansat e tij.

Reperi Noizy është emër shumë i dashur për publikun, i cili ka fansa nga të gjitha trojet shqiptare, por edhe më tej.

Së fundi, ai ka publikuar disa video në llogarinë e tij në Instagram, ku tregon se si e ndaluan fansat në mes të rrugës.

Derisa po gjendej në veturë, një grup i fansave e ndaluan për ta përshëndetur atë dhe nuk munguan përqafimet e tyre.

Ai dukej i lumtur për dashurinë që e mori nga këta fansat, që janë përkrahësit më të mëdhenj në karrierën e tij.

Ndryshe, “Naughty Naughty” është projekti i fundit i Noizyt, që e solli në bashkëpunim me disa artistë të huaj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat