Ka ende tatuazh emrin e ish-bashkëshortit në trup, por Megan Fox nuk hezitoi t’i dedikonte një të tillë edhe të dashurit aktual!

Bota e Yjeve

Ka ende tatuazh emrin e ish-bashkëshortit në trup, por Megan Fox nuk hezitoi t’i dedikonte një të tillë edhe të dashurit aktual!

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 23:40
Megan Fox

Aktorja 34-vjeçare zbuloi tatuazhin e bërë së fundmi gjatë paraqitjes tek “America’s Music Awards 2020”, dhe fansat janë të sigurt së ai i dedikohet të dashurit të saj.

Kjo ishte edhe dalja e tyre e parë publike së bashku që nga muaji mars, ku raportohet se dyshja filloi të dilte me njëri-tjetrin, sipas “Page Six”.

I pari që e vuri re tatuazhin e saj ishte një përdorues i aplikacionit “Twitter”, i cili tregoi se tatuazhi lexonte “el pistorelo”.

Image

“Më në fund një pamje nga afër e tatuazhit të Megan Fox. Tatuazhi shkruan “el pistorelo”, që në spanjisht quhet ai që gjuan me armë, siç është dhe emri artistik i reperit: ‘Machine GUN Kelly, ku ‘gun’ do të thotë ‘armë'”,- ka shkruar ai.

Disa të tjerë mendonin se tatuazhi ishte në spanjisht, sepse të dy janë takuar për herë të parë në Kosta Rika.

30-vjeçari, Kelly, ende nuk ka zbuluar nëse ka bërë tatuazh inicialet e Megan diku në trupin e tij, i cili është aktualisht pothuajse i mbuluar i gjithi me të tillë.

Aktorja, nga ana tjetër, ka ende tatuazh emrin e ish-bashkëshortit të saj, në pjesën e poshtme të barkut.

Ajo ndan tre djem me Brian Austin Green.

Ndërsa Kelly ka një vajzë 12 vjeç, Casie Colson Baker, me ish-partneren, Emma Cannon, e cila nuk është e famshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat