Kylie Jenner nuk lë askënd indiferent me pozat në të brendshme

Bota e Yjeve

Kylie Jenner nuk lë askënd indiferent me pozat në të brendshme

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 08:24
Kylie Jenner

Njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjete social është padyshim Kylie Jenner.

Bukuroshja brune që në fëmijëri ka qenë pjesë e ekraneve televizive, me programe të realizuara nga familjarët e saj.

Që nga atëherë, çdo lëvizje e saj po merr vëmendje mediatike, duke u bërë top lajm në faqet rozë.

Image

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kylie ka ngjallur reagime pozitive me imazhet tërheqëse.

Ajo ka zgjedhur të mos lë askënd indiferent, ndërsa pozoi para kamerës e veshur me të brendshme.

Postimi i tillë mori me miliona pëlqime, kurse edhe komentet nga fansat dhe figurat e njohura nuk ishin të pakta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat