“Nga karakteri yt më pëlqen gjoksi!”- Habit konkurrenti i “Përputhen”, ja çfarë ndodhi gjatë takimit të Arjonit me Anën

Bota e Yjeve

“Nga karakteri yt më pëlqen gjoksi!”- Habit konkurrenti i “Përputhen”, ja çfarë ndodhi gjatë takimit të Arjonit me Anën

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 12:16
Ana

Deklarata e Arjonit gjatë takimit me Anën në “Përputhen” i ka habitur të gjithë.

Teksa çifti kishin dalë për piknik për tu, Arjoni dhe Ana po tregonin se çfarë pëlqenin më shumë tek njëri-tjetrin.

“Nga karakteri më pëlqen gjoksi yt,”- iu drejtua Arjoni, gjë që shkaktoi të qeshura mes tyre.

Arjoni e “shijoi” shumë takimin me Anën dhe kur iu kërkua që ta përfundonin, kërkoi mbylljen e kamerave për të qëndruar më shumë me të.

“Vazhdojmë se një gotë verë kemi pirë,”- tha ai, ndërsa Ana iu përgjigj: “Tu hap oreksi më duket”.

Pjesë nga biseda:

Arjoni: Çfarë pëlqen një djalë sipas teje?

Ana: Mua më pëlqejë sytë

Arjoni: Edhe mua më pëlqejnë sytë, çfarë tjetër të pëlqen?

Ana: Pjesë të tjera të trupit.

Arjoni: Edhe unë i pëlqej format.

Ana: Të pëlqejnë shumë femrat që kanë forma trupore.

Arjoni: Ndërsa nga karakteri më pëlqen shumë gjoksi (qeshin). Pashë që kishe një kryq, hape pak bluzën ta shoh.

Ana: Kam mikrofonin dhe është ftohtë. Por ti më the që e ke parë.

Arjoni: Po dua ta shoh, si është më i madh po më i vogël se i imi.

Ana: Është më i vogël i joti.

Arjoni: Po më thonë që ta mbyllim takimin, t’i heqim kamerat dhe vazhdojmë se një gotë verë kemi pirë.

Ana: Ty më duket se tu hap oreksi tani.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat