Krahas setit me fustan, Dafina sjell një imazh me të brendshme

Bota e Yjeve

Krahas setit me fustan, Dafina sjell një imazh me të brendshme

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 15:41
Dafina Zeqiri

Jemi mësuar ta shohim Dafina Zeqirin në versione nga më të ndryshmet sa i përket dukjes dhe stilit që zgjedh.

Këngëtarja guxon të eksperimentojë me pamjen e saj qoftë për projektet që i lanson, apo për dëshirën e saj.

Modelet e ndryshme të flokëve deri në ato më ekstravagantet dhe përzgjedhjet e veçanta në veshje kanë bërë që Dafina të mahnitë sa herë që shfaqet në fotosesione, videoklipe apo evenimente të ndryshme.

Image

Në një set të ri, këngëtarja duket e mrekullueshme me fustan të bardhë, ndërsa disa prej fotografive i ka shpërndarë në Instagram, ku numëron mbi 1.6 milion ndjekës.

Kurse në InstaStory e ka shpërndarë një fotografi me një pallto të gjatë, derisa nën të ka të veshura vetëm të brendshme. 

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat