Pas emocioneve për nominimet në “Grammy”, Dua vjen tërheqëse në të zeza

Bota e Yjeve

Pas emocioneve për nominimet në “Grammy”, Dua vjen tërheqëse në të zeza

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 15:46
Dua Lipa

Dua Lipa ndau me ndjekësit disa fotografi joshëse pas emocioneve të mbrëmshme.

Dua Lipa mbrëmë u nominua në gjashtë kategori në “Grammy Awards 2021”, sukses të cilin nuk e ka arritur asnjë shqiptare tjetër.

Këngëtarja mbrëmë publikoi një video, të realizuar në momentin kur mori vesh lajmin se është nominuar në gjashtë kategori dhe shihet duke qarë nga emocionet.

Së fundi, artistja publikoi disa fotografi të tjera, ku shfaqet e veshur me një fustan të zi, të shkurtër dhe një palë çizme me po të njëjtën ngjyrë, teksa duhet atraktive.

Dua Lipa gjatë këtyre ditëve është duke u përgatitur për koncertin virtual, që do ta mbajë më 27 nëntor.

Atë në këtë koncert do ta shoqërojnë edhe disa prej emrave më të njohur të industrisë së muzikës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat