Era Istrefi plot stil, duket shumë e bukur në foton e fundit

Bota e Yjeve

Era Istrefi plot stil, duket shumë e bukur në foton e fundit

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 17:39
Era Istrefi

Era Istrefi plot stil, duket shumë e bukur në foton e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është një nga emrat shumë të dashur për publikun.

Ajo njihet për zërin dhe stilin e veçantë dhe ani pse nuk ka sjell qe një kohë të gjatë ndonjë këngë të re , fansat e duan edhe e mbështesin.

Era nuk po publikon shpesh as foto në rrjete sociale ashtu siç bëjnë këngëtaret e tjera mirëpo ndan disa nga imazhet e veçanta.

Këngëtarja së fundmi u shfaq me plot stil.

Image
foto 1.
Image
foto 2.
Image
foto 3.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat