Kim Kardashian e lumtur me suksesin e fundit

Bota e Yjeve

Kim Kardashian e lumtur me suksesin e fundit

Nga: Bota sot Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 11:06
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka njoftuar se marka e saj miliarda dollarëshe SKIMS është lansuar zyrtarisht në Kinë.

Manjatja u shfaq në Instagram për të ndarë lajmin e marrjes së markës së saj globale të martën.

Ajo shfaqi kthesat e saj me një fustan të zi të ngushtë.

Në njoftimin e saj ajo zbuloi se linja e veshjeve është e disponeshme në dy qytete të mëdha.

Ajo do të lansohet në qytetet Shanghai dhe Hong Kong, përmes dyqanit Lane Crawford.Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat