Kaq të pashëm e ka burrin Argjentina Ramosaj

Bota e Yjeve

Kaq të pashëm e ka burrin Argjentina Ramosaj

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 06:50
Argjentina me burrë

Argjentina Ramosaj është këngëtarja bukuroshe me prejardhje nga Deqani, por e lindur dhe rritur në Holandë.

Ajo, është nga këngëtaret më të rafinuara, moderne, por edhe të pashme të skenës sonë muzikore.

Thuajse të gjjtha këngët e Argjentines janë hite, ani pse së fundi ka zgjedhur të mos jetë shumë aktive në muzike.

Në jetën private, këngëtares i shkon gjithçka mirë. Ajo është e martuar me Dukagjinin, me të cilin edhe e kanë një djalë.

Duken mrekullueshëm!

Image
Argjentina me burrë
Image
Argjentina me djalë dhe burrë

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat