Oriola Marashi thekson format trupore, shfaqet plot shkëlqim

Bota e Yjeve

Oriola Marashi thekson format trupore, shfaqet plot shkëlqim

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 08:39
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një prej modeleve më joshëse, por edhe më të suksesshme.

Modelja nga Shqipëria është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes të cilave tregon për projektet e reja dhe përditshmërinë.

Jo rrallë herë ajo sjell imazhe dhe video provokuese në të cilat fokusi kryesor është tek linjat e saj joshëse për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Image
Oriola Marashi

Edhe në një paraqitje që ka bërë së fundi, Oriola ka ekspozuar format në një veshje me plot stil.

Modelja e njohur shihet e veshur me një trupore me ngjyrë të zezë dhe stampim leopard, teksa dukej në formë të mrekullueshme.

Ndërkohë, Oriola po vazhdon të jetë e angazhuar me projekte të shumta për marka të veshjeve, kryesisht jashtë Shqipërisë.

Image
Oriola Marashi

Ndryshe, sa i përket jetës private, modelja muaj më parë i dha fund lidhje me futbollistin nga Gjakova, Eros Grezda. 

Image
Oriola Marashi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat