Semi paska shkëlqyer në ditëlindjen e shoqës së saj të ngushtë

Bota e Yjeve

Semi paska shkëlqyer në ditëlindjen e shoqës së saj të ngushtë

Më: 11 janar 2022 Në ora: 21:21
Semi Jupaj

Semi Jupaj dhe Bora Zemani janë shoqe të ngushta, dhe është për tu marr shembull nga të gjithë.

Shoqëria e tyrë ka vite dhe nuk ngjajnë shumë si shoqe por si motra.

Së fundmi, ajo ka shpërndatrë disa fotografi nga ditëlindja e Borës, dhe qenka zbukurar mjaftë bukur.

Me fustanin e shkurtër dhe të ngushtë, Semi duket përfekte.

Image
Semi Jupaj
Image
Semi Jupaj

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat