Xhesika Berberi i prezantoi gjithë botës 3 dashuritë e saj!

Bota e Yjeve

Xhesika Berberi i prezantoi gjithë botës 3 dashuritë e saj!

Më: 13 janar 2022 Në ora: 08:33
Xhesika Berberi

Nëse deri tani, fjalia klishe e një miss-i për ta bërë botën një vend më të mirë ka qenë thjesht fjali, Xhesika Berberi do ju tregojë se mund të bëhet realitet.

Ajo e ka ndërtuar jetën e saj në Amerikë dhe po atje ka nisur një biznes të veçantë që nuk kishte se si mos i dedikohej së bukurës, qetësisë mendore dhe fizike. Jo, jo nuk bëhet fjalë për kozmetikë, as për produkte kujdesi të fytyrës apo trupit, por pije.

Jo alkoolike, por shumë hidratuese dhe me shumë benefite, Xhesika ka hedhur në tregun Amerikan ‘3 loves’, 3 dashuritë e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 3 LOVES (@drink3loves)

Me shije pjeshke, qershie të zezë dhe trëndafili, 3Loves i jep ndihmë organizimit dhe lëkurës të shkëlqejë.

Pijet janë në funksion të mirëfunksionimit të trurit, i japin trupit energji, ndihmojnë më mirë se kafeina për zgjimin e organizmit dhe japin hidratim, e bashkë me të një boost energjie pozitive.

Askush nuk kishte arritur t’i mbledhë të gjitha në një pije pa shumë kalori dhe të bukura e të shijshme, por Xhesika me dashurinë e saj ja doli.

Në këtë projekt krah Xhesika Berberit, qëndron dhe Pavllo Zengo, që po drejton gjithë fushatën e marketingut për pijen që shumë shpejt do t’i marrë zemrën gjithë SHBA-së.

Image
Xhesika Berberi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat