Karrueche Tran shfaq fizikun e 'zjarrtë'

Bota e Yjeve

Karrueche Tran shfaq fizikun e 'zjarrtë'

Nga: Bota sot Më: 14 janar 2022 Në ora: 10:50
Karrueche Tran

Karrueche Tran ka treguar fizikun e saj të zbukuruar nga palestra në një set fotosh të reja në Instagram.

Ajo ka pozuar me bikine të zeza të enjten mbrëma.

Pasi shijoj pak kohë në dell, fituesja katër herë e Emmy, modelja u paraqit në një selfie seksi në pasqyrë në dy pjesët e saj të vogla, derisa ishte ulur buzë shtratit të saj.

'Unë i përkas diellit', shkroi ajo me këto pamje mahnitëse nga plazhi./Bota sot

Image
Karrueche Tran
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat