Anisa Veseli sjell fotografi përrallore nga festa e saj e ditëlindjes

Bota e Yjeve

Anisa Veseli sjell fotografi përrallore nga festa e saj e ditëlindjes

Më: 14 janar 2022 Në ora: 14:12
Anisa Veseli

Reperja e estradës, Anisa Veseli, ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj të radhës.

Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat e saj të shumtë.

Me rastin e ditëlindjes, ajo u kujdes që ndjekësve të saj në rrjetet sociale, t’iu servojë një set të ri fotografish.

Ajo ka pozuar në festën e saj me tullumbace, duke sjell poza atraktive për fansat e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të zi të shkurtër, rep-artistja e estradës vuri mjaft mirë në pah linjat e saj të trupit, për të cilat është mjaft e komentuar nga fansat.

“Përrallë”, ka shkruar Anisa në mbishkrimin e këtyre fotografive, nga ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar.

Image
Anisa Veseli
Image
Anisa Veseli
Image
Anisa Veseli

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat