Forma trupore si të Xhensila Myrtezajt, shfaqet tejet joshëse

Bota e Yjeve

Forma trupore si të Xhensila Myrtezajt, shfaqet tejet joshëse

Më: 15 janar 2022 Në ora: 08:03
Xhensila Myrtezaj

Ditë më parë prezantuesja, Bora Zemani mbushi 30 vjet, por vetëm mbrëmë ajo organizojë një aheng me shumë të ftuar VIP, miq e familjare të saj.

Në mesin e shumë emrave të njohur që u bën pjesë e festës luksoze të moderators së famshme ishte dhe këngëtarja, Xhensila Myrtezaj.

Padyshim këngëtarja arriti të marr vëmendje me dukjen e saj elegante dhe me shumë stil, teksa mahniti edhe me pozat që solli në llogarinë e saj të Instagrami-it.

Image
Xhensila Myrtezaj

E veshur me një fustan të ngushtë për trupi me ngjyrë të gjelbër, të cilin e kombinojë me një pal taka të larta me ngjyrë rozë, Xhensila dukej tërë shkëlqim.

Këngëtarja e hitit “Panorama” theksoi format e trupit, e për të cilat komentohet vazhdimisht, teksa nuk munguan as këtë herë komplimentet e shumta nga ana e fansave të saj.

Ndërkohë, kujtojmë që Xhensila mbetet aktive me projektet muzikore, kënga e saj e fundit është “Mëkati jem”, që erdhi në bashkëpunim me Majk dhe Getoar Selimi. 

Image
Xhensila Myrtezaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat