Arbana zbulon banorin e parë të Big Brother Vip për vitin 2023

Bota e Yjeve

Arbana zbulon banorin e parë të Big Brother Vip për vitin 2023

Më: 15 janar 2022 Në ora: 20:25
Arbana Osmani

Ende pa mbaruar edicioni i këtij viti, banori për vitin e ardhshëm veç është zbuluar.

Është aktori shqiptar Ermal Mamaqi ai i cili iu trubulloi mendjen ndjekësve duke postuar një foto me Arbana Osmanin dhe duke paralajmëruar hyrjen e tij të martën.

Por natyrisht duke pasë parasysh karakterin e tij humoristik nuk u morr seriozisht as nga ndjekësit.

Ende pa mbaruar edicioni i këtij viti, banori për vitin e ardhshëm veç është zbuluar.

Është aktori shqiptar Ermal Mamaqi ai i cili iu trubulloi mendjen ndjekësve duke postuar një foto me Arbana Osmanin dhe duke paralajmëruar hyrjen e tij të martën.

Image
Postimi i Ermalit

Por natyrisht duke pasë parasysh karakterin e tij humoristik nuk u mor seriozisht as nga ndjekësit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.
 

Image
Postimi i Arbana Osmanit
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat