Një mami e bukur si Arbenita, mahnitëse me linjat e saj trupore

Bota e Yjeve

Një mami e bukur si Arbenita, mahnitëse me linjat e saj trupore

Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:54
Arbenita

Modelja Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të përfolura dhe më seksi shqiptare.

Ajo rrëmbenë vëmendjen me secilën paraqitje të saj.

Arbenita së fundi ka postuar disa imazhe ku shfaqet atraktive dhe në formën më të mirë të saj.

Në veshje të ngushtë dhe të zezë, modelja shfaqi linjat e saj për të cilat edhe njihet ajo.

Imazhet e saj morën komente dhe pëlqime të shumta në rrjtetin e saj në Instagram.

Modelja është e martuar me reperin Fero dhe është nënë e një vajze.

Format e saj përtej perfektes nuk i ngjajnë asaj aspak me statusin që ka si nënë.

Image
Arbenita
Image
Arbenita

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat