Si rrallëherë Anxhela Peristeri shfaq më shumë se sa duhet gjoksin

Bota e Yjeve

Si rrallëherë Anxhela Peristeri shfaq më shumë se sa duhet gjoksin

Më: 17 janar 2022 Në ora: 11:55
Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri është këngëtarja e njohur shqiptare që merr vëmendje të madhe me imazhet e saj.

Këngëtarja njihet për bukurinë e saj natyrale.

Së fundi këngëtarja ka shfaqur disa imazhe joshëse.

Image
Anxhela Peristeri

Anxhela pozoi me një veshje glamuroze, duke e kombinuar me një grim të thjeshtë.

Por këngëtarja ekspozoj gjoksin bombastik.

Këngëtarja morri komente të shumta nga ndjekësit e saj duke e komplimentuar.

Image
Anxhela Peristeri

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat